Opinie

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
5 wpisów.
Bogusław Sztur napisał/a 18 września 2022
Pełny Profesjonalizm Zakład Pogrzebowy Funeral z zaangażowaniem, zrozumieniem i wielką empatiom w tych trudnych chwilach dla mnie i mojej najbliższej Rodziny przejął przygotowanie i prowadzenie pogrzebu mojej mamy Barbary Sztur. Przygotowania do pogrzebu oraz cała ceremonia przebiegły sprawnie z wielką dbałością o szczegóły, wszystkie formalności zostały profesjonalnie załatwione. Firma godna szczególnego polecenia Jeszcze raz bardzo dziękuję Bogusław Sztur
Łukasz napisał/a 2 czerwca 2022
Wraz z cala rodziną chciałbym podziękować firmie Funeral z Kęt za przygotowanie pogrzebu mojej cioci w Porąbce. Od samego początku właściciel i pracownicy firmy wykazali pełny takt i ogromny szacunek do zmarłej cioci i naszej rodziny.   Formalności biurowe zostały wykonane sprawnie, uzyskałem dużą pomoc. Zasiłek pogrzebowy pokrył wszystkie koszty pogrzebu. Wyjątkowa staranność i serdeczne podejście sprawiło ze łatwiej było nam przejść ten trudny okres. Pozostaję w głębokiej wdzięczności dla Państwa i bez wahania polecam usługi firmy Funeral z Kęt.
Krzysztof N. napisał/a 29 kwietnia 2022
Chciałbym serdecznie podziękować za zorganizowanie pogrzebu mojego Teścia Wacława. Od pierwszego kontaktu z tą firmą w biurze w Kętach aż do samego pochówku wszystko było zgodnie z naszymi ustaleniami z umowy. Polecam ten zakład pogrzebowy.
MAREK MATLAK napisał/a 22 kwietnia 2022
Firma Funeral profesjonalnie zorganizowała pogrzeb. Zadbała o każdy, najdrobniejszy szczegół. Właściciel okazał nam dużo wsparcia i empatii. Z czystym sumieniem możemy polecić firmę Funeral. Bardzo dziękujemy.
Edyta Robak napisał/a 17 lutego 2022
Serdecznie dziękuję za piękną ceremonię pogrzebu. Firma podchodzi profesjonalnie do swoich zadań a obsługa jest pełna empatii w tak niezwykle trudnym czasie. Dziękuje